Autoryzowany Koncesjoner Marki Citroen

CITROEN
WYSZUKAJ AUTO
Kontakt_lodz
ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ
Jesteś zainteresowany jazdą testową? Umów się online. Dojeżdżamy do klientów. Zapisz
WYCEŃ SWOJE AUTO
W naszej firmie wygodnie sprzedasz swoje używane auto dowolnej marki nawet w jeden dzień. Bez umawiania się z kupcami bez zbędnych formalności, prosto i szybko. Wyceń
SPRAWDŹ AUTO
Sprawdź swoje auto przed zakupem. Dzięki temu zwiększasz swoje szanse na zakup pewnego i sprawdzonego auta. Sprawdź
ZNAJDŹ NAS
W prosty sposób wyznaczamy drogę do naszej firmy. Wyznacz
Kontakt

Siedziba - Łódź

sekretariat.citroen@sygula.pl

Syguła sp.j.

 

ul. Limanowskiego 156

91-034 Łódź

NIP: 947-15-45-287

 

tel. (42) 296 56 00

Salon Citroen

tel. (42) 296 56 05

godz. otwarcia pn-pt 9-18 sob 9-14

Dariusz Rogalski

Dyrektor sprzedaży

tel. (42) 296 56 04

tel. kom. 509 782 900

dariusz.rogalski@citroen.sygula.pl

 

Piotr Modzelewski

Szef sprzedaży

tel. (42) 296 56 05

tel. kom. 509 349 157

piotr.modzelewski@citroen.sygula.pl

 

Rafał Misztal

Szef Sprzedaż B2B

tel. (42) 296 56 02

tel. kom. 509 349 114

rafal.misztal@citroen.sygula.pl

 

Marcin Łopata

Szef linia DS.

tel. (42) 296 56 07

tel. kom. 510 133 022

marcin.lopata@citroen.sygula.pl

Serwis Citroen

tel. (42) 296 56 10

fax. (42) 296 56 13

serwis.citroen@citroen.sygula.pl

godz. otwarcia pn-pt 7-18 sob 7-14

 

Krysiak Jarosław

Szef serwisu Citroen

tel. (42) 296 56 10

jaroslaw.krysiak@citroen.sygula.pl

 

Adam Stasiak

Doradca

tel. (42) 296 56 11

tel. kom. 502 250 703

adam.stasiak@citroen.sygula.pl

 

Marzena Nowakowska

Doradca

tel. (42) 296 56 17

tel. kom. 517 582 685

marzena.nowakowska@citroen.sygula.pl

 

Aneta Stańczak

Doradca

tel. (42) 296 56 11

aneta.stanczak@citroen.sygula.pl

 

 

 

 

Citroen Select - auta używane z gwarancją

tel. (42) 296 56 15

fax. (42) 296 56 16

uzywane@sygula.pl

godz. otwarcia pn-pt 9-18 sob 9-14

 

Aleksander Dusza

Szef działu aut używanych

tel. (42) 296 56 15

fax. (42) 296 56 16

tel. kom. 509 146 631

aleksander.dusza@citroen.sygula.pl

 

Konrad Stasiak

Doradca działu aut używanych

tel. (42) 296 56 08

tel. kom. 517 582 594

konrad.stasiak@citroen.sygula.pl

 

Rafał Kosmalski - Wszystkie marki pojazdów

Kierownik operacyjny

tel. (42) 235 15 33

tel. kom. 517 582 623

rafal.kosmalski@citroen.sygula.pl

Kredyty Leasingi Ubezpieczenia

Karolina Hochman

Doradca ds. kredytów leasingów ubezpieczenia

tel. (42) 296 56 04

tel. kom. 517 582 679
karolina.hochman@citroen.sygula.pl

 

Rafał Kosmalski - Wszystkie marki pojazdów

Kierownik operacyjny

tel. (42) 235 15 33

tel. kom. 517 582 623

rafal.kosmalski@citroen.sygula.pl

Doradca Działu Likwidacji szkód

Maria Karalus

Doradca działu likwidacji szkód

tel. (42) 296 56 12

tel. kom. 517 582 902

maria.karalus@citroen.sygula.pl

Dział cześci zamiennych i akcesoriów

tel. (42) 296 56 20

magazyn.citroen@citroen.sygula.pl

godz. otwarcia pn-pt 7-18 sob 7-14

 

Dariusz Marczyk

Szef działu

tel. (42) 296 56 20

tel. kom. 517 582 859

dariusz.marczyk@citroen.sygula.pl

 

Andrzej Nowakowski

Doradca  ds. Citroen

tel. (42) 296 56 20

tel. kom. 517 582 859

andrzej.nowakowski@citroen.sygula.pl

Holowanie

tel. kom. 601 142 652

 

Pogwarancyjny Serwis Hyundai

tel. (42) 296 56 11

serwis.sygula@hyundai.sygula.pl

godz. otwarcia pn-pt 7-18 sob 7-14

 

Krysiak Jarosław

Szef serwisu

tel. (42) 296 56 10

jarosław.krysiak@hyundai.sygula.pl

 

Doradca Działu Likwidacji Szkód

Marzena Nowakowska

Doradca działu likwidacji szkód

tel. (42) 296 56 17

tel. kom. 517 582 685

marzena.nowakowska@citroen.sygula.pl

Dział Części zamiennych i akcesoriów

tel. (42) 296 56 21

magazyn.hyundai@hyundai.sygula.pl

godz. otwarcia pn-pt 7-18 sob 7-14

 

Dariusz Marczyk

Szef działu

tel. (42) 296 56 21

tel. kom. 517 582 859

dariusz.marczyk@citroen.sygula.pl

 

Kamil Spikowski

Doradca ds. Hyundai

tel. (42) 296 56 21

tel. kom. 516 049 661

kamil.spikowski@hyundai.sygula.pl

 

Holowanie

tel. kom. 601 142 652

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

ZNAJDŹ SAMOCHÓD
STAN:
MARKA:
  • Citroen C-Elysée II (2012-) 2017, sedan (limuzyna)
    51 000 PLN brutto
    Szczegóły
Prev Next Zobacz więcej
zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.